Únor 2008

Parc Astérix

14. února 2008 v 9:43 | jacqi and annika
Ahoj všichni co chodite na náš blog.... teď bdu psát o zábavném parku ve Francii
(blízko Paříže) o parc Astérix..Je to vážně nejlepší zábavní park co jsem kdy poznala.Je to na motivy známé kreslené postavičky Asterixe. Když náhodou pojedete někdy do Paříže nebo někam tam určitě se např. při spáteční cestě zastavte právě v parku Astrix. Možná vás odradí dost vysoké ceny...dospělí 32euro a to je 1000Kč a děti myslím 25euro a to je 575Kč....Ale když tam teda pojedete vyražte ráno , pač když tam jste od rána doopravdy si to užijete.. Park se otevírá v 10hodin.
Tohle je znak parku Astérix .Jak jste si určitě všimli mám ve znaku Asterixe.
Na dalším obrázku vidíte suprovou atrakci ktera se jmenuje Goudurix..Nebojte se na tahle atrakce je vážně skvělá , ale musíte si hlavu držet pevně přitisklou v sedadlu..
Tááák tohle je další obrázek lopingu neboli GOUDURIXU.Tahle atrakce má 7 těch oblouků.Na této atrakci nejsou fronty , protože se všichni bojí ....ale když savůj srach překonáte , je to úžasný pocit.
Taky goudurix..Začíná to nejdřív tak že nasednete do takovýho autíčka či vláčku. A za pár minut jste připraveni jet.Pak už jedete do té "příšerné" výšky .Poté trošku sjedete a vlaky udělají volný pád.. Připadá te si jak když padáte fakt volně a nic vás nedrží.Potom následují ty lopingy(oblouky)...
Tak to je la honeur de Zeus. Myslím že se to tak jmenuje.To je obrovská horská dráha s volnými pády.Jedete strašlivou rychlostía jak přijedete a vystoupíte s vozíku máte vlasy skoro jak v té reklamě na nějakou tu banku...Zajímavé je na tom taky to ,že když vcházíte do toho prostoru kde čekáte ve frontě, procházíte pod obří sochou Zeuse.Když se mu podíváte do mezi má kytkovaný kalhotky.
To jsou ony!!!!
Tohle je konec menhir expresu!!! Taky super atrakce...
Tady sjíždíte ten největší kopec...Možná se vám zdá , že tohle je o proti lopingu a zeusovi něco malýho tak máte trošku pravdu .Ale ani na lopingu ani na Zeusovi se vám nestane , že vylezete s vozíčku a jste celý mokrý.
Tohle je toho důkaz!!!!!
V parku Astérix je ještě spousta atrakcí.....

Žvejka

12. února 2008 v 19:47 | ....
Tenhle obrázek je prostě úplně senzační hrozně se mi líbí!!!
Klidně si ho můžete skopírovat....

Značka jménem Roxy

12. února 2008 v 19:40 | Jacqiand annika
Ahoj lidičky...dneska jsme sem napsaly už spoustu článků ,ale tenhle bude vážně supr.Budewme psát o luxusní značce oblečení a dalších věcí se jménem ROXY...Roxy je fakt super a pohodlná.Dobře se nosí a je vážně cool.Nám osobně se nejvíc líbí od Roxy boťohy,kšiltovky,peněženky, zimní bundy a mikyny.
Tohle je (jak asi snad všichni víte znak Roxy). V téhle barvě se mi moc nelíbí , ale dám vám ho sem ještě jednou...
Tehle je fakt boží!!! Nemám víc slov....
A teď sufařský obrázek Roxy. Tenhle obrázek mám na tapetě mobilu.Že je úplně úžasnej???Mám k tomu i téma(motiv)...
Kdyby jste se chtěli podívat na webovou stránku roxy klikněte na : www.global.roxy.com/
Tady jsou další Roxy obrázky:
Taák to je zatím všechno , kdyžtak vám sem ještě dáme nějaký...

Me to you

11. února 2008 v 16:17 | jacqi and annika
Taky bych vám chtěla doporučit stránku(pro všechny ci milujou me to you) www.metoyou.com !!!
Jsou tam můžete sitam vytvořit svůj vlastní walpaper.....
Že je to boží??? Prostě valentýnskej Me to you!

Význam barev!

11. února 2008 v 16:02 | jacqi and annika

Ahoj!!!! tak tady máte VÝZNAMY BAREV . Určitě se na to podívejte , pač to stojí za to...

Význam barvy - Bílá

Bílá

Je symbolem čistoty a nejvyšší dokonalosti. Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní. Opticky zvětšuje prostor a působí rozjasňujícím dojmem, je chladivá, dává čas a prostor k přemýšlení.
Význam barvy - Černá

Černá

Základní mystická barva. Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Pomáhá nám neztratit sebe sama v neklidu světa, učí nás analyzovat vlastní nitro, ale neuzavřít se a zůstat přístupný všem možnostem.
Význam barvy - Červená

Červená

Je barvou krve. Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Znamená pohyb, energii a životní sílu. Červená barva je extrovertní a stimulující barva.
Význam barvy - Fialová

Fialová

Fialová stejně jako modrá patří k chladným barvám. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Fialová je to mystická barva, která je symbolem duchovna, ale i srdečnosti.
Význam barvy - Hnědá

Hnědá

Hnědá je nenápadná a nudná barva. Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivého, milého a klidné povahy. Ve snech je symbolem konvencí a všednosti.
Význam barvy - Modrá

Modrá

Vyjadřuje pocit svobody, daruje nám inspiraci, pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Význam barvy - Oranžová

Oranžová

Odstraňuje těsné emocionální struktury, udržuje v pohybu životní energii. Zajímá vás svět i lidé okolo. Vyjadřuje kreativitu a pocity štěstí. Má blahodárný vliv na trávení.
Význam barvy - Růžová

Růžová

Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.
Význam barvy - Šedá

Šedá

Šedá, podobně jako zelená, je směsí světla i temnoty. Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Šedá je často vnímána jako nudná barva, typická barva stínů, je symbolem nevědomí či podvědomého konání. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života.
Význam barvy - Tyrkysová

Tyrkysová

Jasná, zelenkavá modř symbolizuje v mnoha kulturách svobodnou duši. Barva podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. V negativním chápání je tyrkysová symbolem sobectví a nezdravé touhy po uznání.
Význam barvy - Zelená

Zelená

Je barvou přírody, náklonnosti a soucitu. Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru. Podporuje empatii a náklonnost k druhým lidem.
Význam barvy - Zlatá

Zlatá

Mění porozumění v moudrost, podněcuje řešení psychických problémů, dává pocit bohatství, lesku a tepla. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot, které zatupujíují idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Vyjadřuje klid a vyrovnanost duše a těla.
Význam barvy - Žlutá

Žlutá

Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá paměti a komunikaci.